Něco málo o mně...

Rozhodně nejsem na poli financí a investic žádný zelenáč, ale ani se nepovažuji za super hrdinu. Co ale mám, je spousta (nejen vlastních) zkušeností a tím přidanou hodnotu, protože jsem sám mnoho projektů vyzkoušel a řady situací zažil. 

... a jak šel čas

V roce 2003 jsem začal pracovat na poli poradenství jako student VŠE a velmi mne zaujalo, že tato služba kombinuje tolik výhod pro klienta i pro poradce: pro klienta je bezplatná, klient získává porovnání napříč institucemi, získá pořádek do svých financí hned v úvodu spolupráce, přebereme jeho staré desky se smlouvami, najdeme ty které dlouho nemohl najít nebo požádáme instituce o opisy, a vše zatřídíme do šanonu – ten pak uděláme i v online verzi kde jsou všechny smlouvy naskenované a klient k nim má přístup z telefonu, ze zahraničí, a může tak například z Chorvatska zjistit, jestli má v úrazové pojistce plnění při šlápnutí na ježka, prostě zjistí vše co ho zrovna napadne. Pro poradce je tato práce zajímavá svou svobodou, možností naučit se porozumět finančním trhům, vydělávat spolu s klientem, a kombinovat v dnešní době několik oblastí, které mne zajímají: technologie, internet, čísla a matematiku, spolu s kontaktem s lidmi, s obchodem, s týmovým fungováním v práci a v neposlední řadě s vysokou přidanou hodnotou, kterou poskytuji ostatním lidem a vysokým průměrným příjmem. Pryč jsou doby, kdy se poradenství dělalo amatérsky a 80% poradců to dělalo po práci jako hobby. Dnes je to tvrdý obor plný profesionálů.

V roce 2006 jsem získal v poradenství svou první manažerskou pozici, a začal jsem vydělávat v této branži opravdu dobré peníze, postupně jsem se stal já sám investorem, protože jsem měl přebytečné peníze a řešil jsem co s nimi. Začal jsem klientům ukazovat kam investuji já, jak o tom přemýšlím, co jsou výhody a nevýhody kterého produktu. Také jsem prodělal. V letech 2008-2009 přišla Velká finanční světová krize, a já prodělal 1.6 milionu Kč, i některým mým klientům klesly jejich fondové investice – já jsem s nimi byl však stále v kontaktu a na každé servisní schůzce, které jsem sám vyvolával, jsem samozřejmě slyšel snůšku nadávek, ale také jsme si vysvětlovali, že fondy půjdou opět nahoru, a že to běžný průběh na horizontu 10 let, kdy přijdou propady, a pak fondy zase narostou. Klienti, kteří mi nadále věřili, získali od roku 2008 do nynějška (2019) kolem 80% zhodnocení svých peněz, a dávno je nebolí předchozí propad o 20% 🙂

Nyní v roce 2019 jsem převážně investorem, a sám mám také několik hypoték. Pomůžu Vám sestavit finanční plán.
Umím poradit jak vybrat správný byt na pronájem, umím poradit jak máte peníze rozdělit mezi hotovost, bezpečné investice, a naopak něco, co více vydělává, ale může to v průběhu času zaznamenat i pád. No a pokud pád trhů přijde, tak budu po vašem boku, vy mi budete nadávat, ale společně vydržíme, a půjde to zas nahoru. Tentokrát budu ještě pevnější spojenec, protože už jsem mnohé zažil, prošel si to, a mám zkušenosti. Sám mám jako investor ve správě několik desítek milionů vlastních prostředků, a mohu vám ukázat svůj průměrný výnos, a poradit vám svými zkušenostmi – škálu poradenství mám od daňových úlev, zakládání firem, přes správnou hypotéku, až po nákup pozemků nebo bytového domu, investice, kryptoměny, komodity, zlato a stříbro.

Napište mi zprávu, a pojďme na kávu, kde mi řeknete, co opravdu chcete a já vám to pomůžu získat !

ADRESA:

Fincentrum, a.s. (REZIDENCE RUMUNSKÁ) Rumunská 22, 120 00 Praha 2

TELEFON:

+420 725 524 500

EMAIL:

dostal@stanislavdostal.cz

Bitnami